ГУ "Казахская средняя образовательная школа №39"

2024 жылдың 28 ақпан күні Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің ұйымдастыруымен «Шығармашыл тұлғаны тәрбиелеуге бағытталған оқу-тәрбие үрдісін тиімді ұйымдастыру және Инклюзипті білім беру» тақырыбы бойынша облыстық білім беру ұйымдары оқытушыларына арналған тәжірибе-алмасу семинары өтті. Семинар барысында: Студент тәрбиесінде ата-ананың алатын орнының ерекше екенін спикерлер түсіндіріп, Әлеуметтік желіні тиімді пайдалана жақтары сөз болды. Семинар мақсаты: Білім беру саласындағы шығармашыл, сындарлы ойлай білетін, өз мүмкіндіктеріне сенімді, әртүрлі әлеуметтік және қоғамдағы проблемаларды өз бетінше шешуге қабілетті құзіретті мамандар даярлау. Семинар жұмысына директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары, ақпараттық жөніндегі орынбасары, колледж әдіскері және оқытушылар қатынасты.