Әскери институтына барып танысты.
Ақтөбе қаласы Астана  және  Алматы  аудандарының біріктірілген қорғаныс  істер  жөніндегі басқармасының  әскери  жоғарғы және  арнаулы  орта  оқу  орындарына талапкерлерді  дайындайтын  жетекші маманы Жалимова Света және  39 жалпы  қазақ  орта  мектебінің Алғашқы  әскери  және  технологиялық  дайындық  пәнінің  оқытушы - ұйымдастырушысы  Хасенов  Аманкельді  Әбішұлының жетекшілігімен мектебіміздің 7-11 класс ер балалары Ақтөбе қаласы Астана және Алматы аудандарының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген басқармасының жоспары бойынша әскери патриоттық сезімін ояту,елжандылыққа тәрбиелеу,әскери мамандықтарды дайындау мақсатында заманауи техникалық әскери жабдықтарды,казарманы,асхананы,жатын бөлмелерді және сабақ өткізетін орындарды таныстыруға А.Т.Бигельдинов атындағы Әуе қорғаныс күштерінің әскери институтына барып  танысты.

Сондай-ақ А Р Ы С Т А Н  әскери  лицейіне  Ж А С  ҰЛАН  КАДЕТ  КОРПУСЫНА  және  әскери жоғарғы  оқу  орындарына  үгіт- насихат  жұмыстары  жүргізілді .